Barbaresco “Rabaja” DOCG 2017 Magnum 1,5l
Castello Di Verduno
Popis:

Barbaresco Rabaja je víno z jedné Cru vinice v Barbaresco. Rabaja je považována za vůbec jednu z nejlepších v Barbarescu a to nejen díky jihozápadní poloze ale i podloží a nadmořské výšce. Vína z této vinice jsou velmi elegantní s dlouhým potencionálem ke zrání. Pouze ručně sbírané nejlepší hrozny, macerace zhruba 30 dní v otevřených dřevěných kádích, 20 měsíců zrání ve velkých dubových sudech a 26 měsíců v lahvi. Svůdná vůně zralých malin a jemných bylinek. Plné a dlouhé v chuti s pevnými taniny.To vše dohromady znamená, že se jedná o velké a klasické víno z odrůdy Nebbiolo.

Druh vína:

Červené

Odrůda:

Nebbiolo

Region:

Piemonte

Země původu:

Itálie

3993 Kč
VČETNĚ DPH
Představujeme vinařství:
Castello Di Verduno

Filozofie vinařství Castello di Verduno věří v součinnost produkce vysoké kvality a ochrany půdy. Dlouholetá vinařská tradice předurčuje veškeré činnosti a volby vinařství, které jsou zaměřeny na získávání vína se snadno identifikovatelnými vlastnostmi, charakteristickými danému terroir.

Věnují pečlivou pozornost jak vinici a vinařství, tak stejnou měrou i vínům, která již leží a pomalu zrají ve sklepích. Jistě, čas a kvalita jsou neoddělitelné - víno rozvíjející se ve vlastním čase může dosáhnout těch nejlepších kvalit.

Součást filosofie vinařství je i motto: "V našem světě střežíme vzpomínky na čas minulý: zdvořilost, diskrétnost, laskavé pohostinství, to vše jsou plody dávných tradic."
Další vína z tohoto vinařství...