GABRIEL–GLAS

Elegantní sklenice na všechny typy vína?

co nabízíme

Je možné si vychutnat šumivé, bílé, červené, růžové i speciální víno z jediné sklenice?

Často bývá volba toho správného skla obtížnější než výběr perfektního vína. Co je pro znalce skutečně důležité? Skříň plná skleniček, nebo sklep plný vína?


Umění moderního vinného požitku spočívá v tom, že můžete dosáhnout nejintenzivnější radosti i s menším množstvím vybavení. Jediným požadavkem je, že víno dostane ve sklenici všechny možnosti ke své nejlepší prezentaci. To v sobě spojuje jedinečná sklenice značky Gabriel – Glas. Zrodila se ze spolupráce výrobce prvotřídního vinného skla, Seigrieda Seidla, a proslulého kritika vína, Reného Gabriela. Odborné zkušenosti ve výrobě skla se potkávají ve středně velké, elegantní a cenově dostupné sklenici, aby splnila ta nejvyšší očekávání.

NAŠE NABÍDKA

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Sklenice StandArt edition

Sklenice StandArt je strojově vyráběná z křišťálu za pomoci nejmodernější bezolovnaté technolgie, která umožňuje mytí sklenic v myčce bez jakéhokoliv poškození. Váha sklenice 150 gramů.

700 Kč

Balení 2 kusy

Balení 6 kusů

2 100 Kč

Sklenice Gold edition

Gold Edition je vyrobena ze stejného materiálu jako StandArt Edition s tím rozdílem, že se jedná o ručně foukanou sklenici. Tím pádem lze dosáhnout váhy pouze 90 gramů.

Balení 2 kusy

1 590 Kč

Balení 6 kusů

4 690 Kč

Karafa Decanter

Sklenice je strojově vyrobena z křišťálu za pomoci nejmodernější bezolovnaté technolgie, která umožňuje mytí sklenic v myčce bez jakéhokoliv poškození. Díky svému tvaru umožňuje skvělé provzdušnění vína.

1 kus

2 300 Kč

Sklenička na vodu 125 ml

Sklenice je strojově vyrobena z křišťálu za pomoci nejmodernější bezolovnaté technolgie, která umožňuje mytí sklenic v myčce bez jakéhokoliv poškození. Díky lehkému materiálu a výjimečnému tvaru jsou sklenice lehce uchopitelné a velmi pohodlné.

958 Kč

Balení 6 kusů

Sklenička na vodu 400 ml

Sklenice je strojově vyrobena z křišťálu za pomoci nejmodernější bezolovnaté technolgie, která umožňuje mytí sklenic v myčce bez jakéhokoliv poškození. Díky lehkému materiálu a výjimečnému tvaru jsou sklenice lehce uchopitelné a velmi pohodlné.

Balení 6 kusů

1280 Kč

Příběh Gabriel-Glas

René Gabriel vypráví o své inspiraci a procesu výroby sklenic

Writer-designed wine glass

I guess it’s a case of “well if you think you can do better – go for it”. Swiss wine writer, René Gabriel, has designed a wine glass that, in my view, is brilliant.  René explains, “The secret is the “Bouquet drive” at the bottom of the glass that enhances the de-velopment of the aroma. The slightly conical glass design concentrates the bouquet regardless of white, red or sweet wines. All of them provide a maximum of enjoyment. The glass remains re-sistant in spite of its fineness.”  I can’t comment on durability as I’ve only been using it for a couple of weeks, but I can endorse the way that the Gabriel Glass amplifies the wine’s bouquet and is brilliantly fine and light. It’s wafer thin and an absolute delight to use.

Bob Campbell, Master of wine