Představujeme vinařství:
Isole e Olena

Vinařství Isole e Olena se nachází v oblasti Chianti Classico v Toskánsku. Skládá ze dvou farem -  Isole a Olena. V roce 1950 statek koupila rodina De Marchi.

Současný manažer Paolo de Marchi představuje čtvrtou generaci rodiny.  Paolo vyrostl v Piemonte, ale jeho jedna z nejhezčích vzpomínek a inspirací pochází z rodinného výletů do Toskánska, kde jeho otec vlastnil usedlost. Paolo dokončil vinařskou školu právě v době, kdy se jeho otec zamýšlel prodat toskánský statek. Jelikož Paolo chtěl zachránit rodinný majetek, začal pomalý proces renovace budov a vinic. Po usilovných 15 letech práce začal Paolo produkovat druh jakostních vín s výrazným potenciálem. S pomocí enologa Donato Lanati se postaral o vzkvět svých vín, a po zásluze se vinařství stalo nejlepším v regionu.

Paolo de Marchi je jedním z nejrespektovanějších vinařů na světě. Jeho původní nadšení pro použití  "super-toskánských" hroznů jako Cabernet, Syrah bylo zmírněno kvůli jeho respektu k jedinečné vlastnosti v Toskánsku domorodé odrůdy - Sangiovese. Nejen díky tomuto přístupu ale i díky vynikající kvalitě, patří k nejlepším vínům Chianti Classico na trhu. Cepparello - vlajková loď vinařství je cuvée z nejlepších viničních tratí vinařství.

Paolo stále vyrábí malé množství vína z mezinárodních odrůd, včetně Cabernet Sauvignon, Syrah a Chardonnay.

 
Vína z tohoto vinařství...