Představujeme vinařství:
Domaine Catherine & Claude Maréchal

Catherine a Claude Maréchal založili své vinařství v roce 1981. Obhospodařují 10 hektarů vinic v Burgundsku, rozložených do šesti měst slavného Côte de Beaune (21, Côte d'Or): Pommard, Savigny-les-Beaune, Auxey Duresses, Chorey-les-Beaune, Ladoix. 

Nepoužívají žádné chemické látky, ba naopak dávájí přednost potenciálnímu přínosu kompostu. Pokud je to nutné napomáhají mikrobiálnímu životu v půdě. Jejich vinná réva se pěstuje bez hnojiv, provádí zelenou sklizeň a hrozny sklízí ručně. 

V nabídce vinařství Maréchal najdete jak červená vína z odrůdy Pinot Noir, tak bílá vína z odrůdy Chardonnay. Vinařství bohužel nemá žádne "cru vinice", ale i přesto patří mezi nejlépe hodnocené vinařství v Burgundsku a to hlavně mezi "flatlandry" (vinaři mající vinice na rovině).

Catherine a Claude Maréchal vám zprostředkují skvělý poměr kvality a ceny - jejich vína jsou tradiční až selská a velmi dobře se kombinují s tradičním burgundskými pokrmy jako jsou šneci či Jambon, anebo jejich vyzrálé sýry typu Epoisses.

 
Vína z tohoto vinařství...