Představujeme:
Oříšky a Gianduia Papa dei Boschi

Farma se nachází v Lequio Berria. Právě zde najdete nejlepší podmínky pro pěstování piemontského lískového oříšku typu „Tonda Gentile delle Langhe“. Tento Piedmontský lískový ořech označený IGP (chráněná zeměpisná identifikace) je celosvětově známý jako nejlepší.

Lequio Berria je městečko v Alta Langa ve výšce 700 m. Nachází se na hřebeni vysokých kopců Langhe kde jsou již patrné drsnosti země. Bohatá lesní vegetace, vysoká nadmořská výška a specifické podnebí vytváří skvělé podmínky k produkci lískových oříšků Piemonte I.G.P.

Kouzlo však není pouze v krajině ale i v pohostinnosti jejich obyvatel kde jsou zakořeněny počátky zemědělského papeže lesů a rodiny Noaha. Jeho rodina se věnuje pěstování oříšků již po 3 generace. Josè Noè tak již po několik let pokračuje v rodinné tradici jejímž primárním krédem je kvalita.  Každoročně sklidí zhruba 40 hektarů lískových ořechů. Sklizeň, velmi důležitá fáze produkce probíhá na konci srpna. Včasná sklizeň je v mnoha případech kritická. Pro optimální produkci je rozhodující proces sušení, který pečlivě sleduje společnost Pope of Forests, aby byla zajištěna vynikající kvalita Piedmont Hazelnut IGP." 

Celá produkce je certifikována jako „Piemontské lískové ořechy IGP, lískové ořechy široce uznávané jako nejlepší na světě, díky jedinečné chuti, vynikající vůni a vynikající trvanlivosti po pražení. Název IGP zajišťuje, aby spotřebitelé a uživatelé získali kvalitu a autentičnost produktu .
Oleje z tohoto vinařství...