Barbera d'Alba DOC 2016
Castello Di Verduno
Popis:

Hrozny pro tuto vinic pochází z různých míst z okolí městečka Neive poblíž Barbaresca. Ručně sbírané hrozny pak macerují zhruba 10 dní v nerezových tancích. následně zrají 3 měsíce ve velkých dubových sudech, 6 měsíců v nerezovém tanku a 2 měsíce v lahvi. Bohaté aroma červeného ovoce kde převládají švestky a ostružiny. Ovocná chuť je doplněna lehkou kořenitostí a osvěžující kyselinkou. Příjemné velmi pitelné víno pro každodenní příležitost.

Druh vína:

Červené

Odrůda:

Barbera

Region:

Piemonte

Země původu:

Itálie

333 Kč
VČETNĚ DPH
Představujeme vinařství:
Castello Di Verduno

Filozofie vinařství Castello di Verduno věří v součinnost produkce vysoké kvality a ochrany půdy. Dlouholetá vinařská tradice předurčuje veškeré činnosti a volby vinařství, které jsou zaměřeny na získávání vína se snadno identifikovatelnými vlastnostmi, charakteristickými danému terroir.

Věnují pečlivou pozornost jak vinici a vinařství, tak stejnou měrou i vínům, která již leží a pomalu zrají ve sklepích. Jistě, čas a kvalita jsou neoddělitelné - víno rozvíjející se ve vlastním čase může dosáhnout těch nejlepších kvalit.

Součást filosofie vinařství je i motto: "V našem světě střežíme vzpomínky na čas minulý: zdvořilost, diskrétnost, laskavé pohostinství, to vše jsou plody dávných tradic."
Další vína z tohoto vinařství...