Představujeme vinařství:
Vigneti Massa

Walter Massa je muž, který roky pracoval v opomnění, aby vrátil ztracenou odrůdu - odrůdu Timorasso - opět na vrchol. Nikdy nemluví o sobě, vždy vám ale řekne vše o území Collo Tortonesi  Pokud se někdy rozhodnete navštívit toto vinařství a omylem zabloudíte, nemusíte mít vůbec strach. Víno Massa je natolik vyhlášené, že vám každý poví, jak se dostat na správnou cestu za skleničkou legendárního nápoje.

Víno Timorasso je velké víno, ovocné, zahřeje mineralitou a povznese svěží kyselinou, která vám připomene, co vše stojí za tímto požitkem.

Oblast Colli Tortonesi se skládá z různých typů půd (hnědozem, křída, kámen, písek) a rozkládá se kolem města Monleale Alto v nadmořské výšce 200-300 metrů nad mořem. Díky své vášni a pohostinnosti probouzí Walter toto místo k životu. Obhospodařuje 22 hektarů vinic na osmi různých místech v regionu. Celková produkce je okolo 13.000 láhví a z toho je 5.000 odrůda Timorasso. Najdeme zde taktéž úžasné červené víno z hroznů Croatina, Barbera, Freisa a Nebbiolo.
Vína z tohoto vinařství...